0216 630 13 38

Sosyal Medyada Biz}

Kıvırcık Paspas

Kıvırcık paspas, bukleli esnek lifleri sayesinde yürüyüşte rahatlık ve esneklik sağlar. Ayakkabı tabanında ki kir ve toz parçalarını sökerek alır ve buklelerin arasından aşağıya bırakarak paspas yüzeyinin temiz kalmasını sağlar. Islaklık paspasın içinden süzülerek aşağıya akacağından paspasın üstünde su birikmez. Bu özelliği ile her türlü ıslak zeminde üstün performans gösterir.

KIVIRCIK PASPAS KULLANIM ALANLARI

8 mm Altı Açık: Havuz kenarı, mutfak, banyo, tekne güvertesi gibi ıslanan zeminlerde suyla ayağın temasını ve kaymayı önlemek amacıyla kullanılır.

10 mm Altı Kapalı: Kirin zemine düşmesi istenmeyen yerlerde kullanılır. Bina içlerinde, daire girişlerinde, koridorlarda vb. iç mekan alanlarında kullanıma uygundur.

14 mm Altı Açık: Yaya trafiğinin yoğun olduğu bina girişlerinde, açık alan yürüyüş parkurlarında kullanılır. Kamuya açık hastane, iş merkezi, alışveriş merkezi gibi mekanlarda ideal sonuç verir.

16 mm Altı Kapalı: Yaya trafiğinin yoğun olduğu iç mekanlarda uygundur. Yoğun binalarda koridorlarda, daire girişlerinde, ana girişten sonraki alanlarda kullanılabilir.

Ebatlı Kıvırcıklar Paspaslar

Teknik Özellikler :

Kalinlik    : 15 mm
Boy         : 12 m
Genislik   : 122 cm
Ağırlık      : 1 m2 = 38 kg

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN