0216 630 13 38

Sosyal Medyada Biz}

Tarkett Laminat Parke

Tarkett zemin kaplamalarının kullanım alanları son derece geniştir. Koşulların sert olduğu spor salonlarıondan, kesin hijyen gerektiren sağlık merkezlerine, estetiğin ön planda olduğu ofis ve mağazalara kadar, çok çeşitli mekanlarda kullanılır. Tarkett PVC zemin kaplamaları ürün dizisinde Monolit, Eminent, Granit, Optima ve Supreme olmak üzere 5 değişik grup yer almaktadır. Her grup farklı istek ve zevklere cevap verecek niteliklerde geliştirilmiştir. Buna karşın, tümü Tarkett’in titiz kalite anlayışını özenle yansıtır.

Tarkett laboratuvarlarında geliştirilen özel PUR (Polyurethane Reinforced) tekniğiyle güçlendirilmiştir. Yıpranmayı önlediği gibi, temizlemeyi de kolaylaştırır. Bu sayede Tarkett PVC zemin kaplamaları çevre koşullarının yaratacağı zararlardan etkilenmez, aşınmaz, cila istemez. Bakım maliyeti minimuma iner. Bakteri barındırmadığı için sağlıklı bir ortam sağlar.

Tarkett’in geniş renk ve model seçenekleri, tasarımda yepyeni olanaklar sunar. Örneğin istenilen bir resim ya da şirket logosu Tarkett sayesinde zeminin bir parçası haline getirilebilir.

Woodstock 832 ile klasik meşenin güzelliğini yaşayın. 
Şık gri tonlarının yanı sıra daha geleneksel bej ve bal tonlarını içeren geniş seçeneklerle hem modern hem de rahat mekanlara uygun bir meşe zemin kaplaması mutlaka vardır. Düz veya dokulu kaplamayla kabartmalı yüzey ve derzli kenarlar çok gerçekçi bir his yaratarak yalnızca ahşap gibi görünen değil aynı zamanda aynı dokuya sahip bir zemin kaplaması ortaya çıkarır. Woodstock 832 ayrıca genel eskime, aşınma, çukur ve çiziklere karşı koruma sağlayan dayanıklı ve sağlam modern yüzey kaplamasının tüm avantajlarını da sunar.

Tarket WOODSTOCK 832

Tarkett VİNTAGE 832

Tarkett LAMİNART 832

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN