0216 630 13 38

Sosyal Medyada Biz}

Laminat Parke

Laminat parke amerika ve avrupa ülkelerinden sonra artık türkiyede de tercihlerin en başında yer alan zemin kaplama ürünlerinden biridir.Bu ürünün en büyük özelliği her hangi cila yada temizlik malzemesi gerektirmeden temizliğinin yapılabilmesidir. Bunun yanında artık hemen hemen herkes dekor ve mobilya uyumuna dikkat etmektedir. Bu gibidurumlardada zemin kaplama malzemesi olarak yine ön plana laminant parke çıkmaktadır.

Vario Click Laminat Parke 

Laminat parkeler, masif parke nin uzun süre dayanıklı kalması ve kolay montaj gibi özelliklerine sahiptir. Laminat parke ler antre, hol, mutfak, yaşam mekanları, sahne zeminleri, işyerleri, fuar alanları ve hatta banyo gibi ıslak zeminlerde rahatlıkla kullanılmaktadır. Masif parke ler evcil hayvanların çamurlu ayaklarından, üzerine dökülen sıvıdan ve kumdan etkilenirken, laminat parke ler trafiği yoğun mekanlarda bile kullanılabilme ayrıcalığına sahiptir. Laminat parke ; melamin esaslı dekoratif kağıt, alüminyum oksitli örtü tabakası, rutubete dayanıklı taşıyıcı öz HDF, liflevha ve bunların tutkalla yapıştırılmış türevleri ve özün alt tarafına yapıştırılmış gerilmeleri dengeleyecek bir balans tabakasından oluşmaktadır.

Varioclic Premium Laminat Parke

Krono Laminat Parke Çeşitleri

Laminat parkenin yüzeyi ve dokusu, parkenin evinize katacağı görünüm ve karakter açısından özellikle önemlidir. Usta için, laminat ile gerçek ahşap arasındaki fark artık yok çünkü laminat parke örnek aldığı doğal haline gittikçe daha çok benziyor. Bu aynı zamanda, iyileştirilmiş yüzey dokuları sayesinde.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN